Zakres usług

Lubimy pracować ze startupami tworząc innowacyjne pomysły i wyposażając ich biznes w solidne rozwiązania technologiczne. Nasz zespół przeprowadzi badania technologiczne i rynkowe, stworzy prototypy, zbuduje MVP i poprowadzi Twój produkt prosto na rynek.

Badania technologiczne

We will design and engineer a technological solution that become a robust tool for your success, helping you stand out on the market.

Prototypy

Nasz zespół specjalistów pomoże ci opracować prototyp, który pozwoli ci na walidację koncepcji produktowej i dostarczy argumentów wspierających inwestycję.

Minimum produktowe

Opracujemy minimum produktowe dla Twojego biznesu abyś mógł szybko uzyskać informacje zwrotne z rynku bez ryzyka dużej inwestycji.

Jak pracujemy?

Dokładamy wszelkich starań, aby budować najlepsze na rynku oprogramowanie

Badania i walidacja

Nasi specjaliści przeprowadzają kompleksowe badania Twojego pomysłu na jego walidację, ustalając budżet, określając zakres prac i identyfikując wszystkie ryzyka techniczne. Jest to niezbędna część procesu badawczo-rozwojowego w celu ustanowienia doskonałości technologicznej i potencjału rynkowego przyszłego produktu.

Dowód koncepcji

W oparciu o badania wykonane w poprzednim kroku, tworzymy prototyp pierwszego produktu, aby ustalić zasadność pomysłu i rozwiązania. Konieczne jest kontynuowanie procesu badawczo-rozwojowego. Zapewniamy maksymalną elastyczność podczas tego procesu, w którym klient otrzymuje pełną swobodę twórczą.

MVP

Rozwój minimum produktowego to najlepszy sposób na dostarczenie produktu na rynek przed konkurencją. Jest to konieczne do stałego monitorowania poprawności rynkowej i szybkiego reagowania na zmiany. Stworzymy minimalny opłacalny produkt oparty na twoich pomysłach i prototypach oraz przygotujemy się na dalsze ulepszenia.

Trusted By

Selected clients & partners who have trusted us.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o ofercie, produktach oraz możliwościach współpracy, zostaw swój email. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą i dostarczy Ci wszelkich potrzebnych informacji.

Masz Pytania ? Zostaw swój email albo napisz do nas na [email protected] i opowiedz nam o swoim pomyśle.