Kim jesteśmy?

Firma Var Unit została założona w 2017 r. we Wrocławiu. Jesteśmy profesjonalną firmą usługową dostarczającą oprogramowanie i rozwiązania techniczne firmom, które chcą wykorzystać chmurę, wirtualną rzeczywistość, rzeczywistość rozszerzoną i wizję komputerową dla poprawy obszarów swojego biznesu.

Model Biznesowy

Jakość i przejrzystość jest dla nas priorytetem numer jeden, dlatego używamy tylko najskuteczniejszych metodologii i modeli współpracy, które są korzystne dla naszych klientów.

Time & Material

Kiedy specyfikacje są niejasne, a zakres projektu nie jest precyzyjnie zdefiniowany lub wymaga opracowania w trakcie projektu, sugerujemy zastosowanie naszego modelu współpracy Time & Material. Jest to najlepszy model dla projektu długoterminowego bez założonych z góry specyfikacji, rezultatów lub budżetu. Wraz ze zmianą ostatecznej ceny i nakładu pracy, T & M oferuje elastyczne warunki pracy dla obu stron. Ten model współpracy zapewnia korzyści, takie jak modyfikowanie wymagań, liczba programistów, nakład pracy i optymalizacja kosztów w tym samym czasie.

Stała cena

Idealny model dla małych i średnich projektów ze szczegółowo określonymi wymaganiami. Klient dostarcza zakres projektu, terminy oraz budżet. Ten zestaw specyfikacji nie może ulec zmianie w trakcie trwania projektu. Sprawdzamy wykonalność projektu i przedstawiamy propozycję realizacji.

Hybryda

Kiedy projekt nie jest wystarczająco określony dla modelu z ceną stałą, ale klient jest ograniczony konkretnym budżetem w danym czasie, oferujemy hybrydowy model biznesowy. Opracowanie prototypu o ograniczonej funkcjonalności na podstawie kosztu stałego oraz dobudowę dalszych funkcjonalności w oparciu o model Time & Material.

Zespół

Firma VAR Unit została założona przez kreatywnych i doświadczonych architektów oprogramowania, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu oprogramowania podjęli nowe przedsięwzięcie, aby odnieść sukces.

Wojciech Tubek

CEO | Co-Founder | LinkedIn

Wojciech Turowicz

CTO | Co-Founder | LinkedIn

Trusted By

Selected clients & partners who have trusted us.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o ofercie, produktach oraz możliwościach współpracy, zostaw swój email. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą i dostarczy Ci wszelkich potrzebnych informacji.

Masz Pytania ? Zostaw swój email albo napisz do nas na [email protected] i opowiedz nam o swoim pomyśle.