Zakres Usług

Zapewniamy kompleksowy program rozwoju oprogramowania i outsourcing z udokumentowanym doświadczeniem w wielu branżach. Jako właściwi partnerzy technologiczni stosujemy sprawdzone praktyki oraz innowacyjne rozwiązania aby pomóc Twojej firmie w rozwoju.

Aplikacje Mobilne

Nasze doświadczenie pozwala nam zintegrować Twoją strategię z mobilnymi systemami Android i iOS, aby spełnić Twoje potrzeby biznesowe.

Aplikacje webowe

Dostarczamy kompleksowe systemy automatyzacji biznesu, a także inne aplikacje internetowe z doskonałym UX, które spełniają Twoje potrzeby biznesowe.

Internet Rzeczy

Dzięki naszemu doświadczeniu w dziedzinie rozwiązań transformacji cyfrowej tworzymy niestandardowe rozwiązania IoT oraz integracje sprzętu IoT.

Integracje

Opracowujemy niestandardowe rozwiązania API dla aplikacji firm trzecich i mamy doświadczenie w wykorzystywaniu wszystkich znanych technologii API obsługiwanych przez nowoczesne systemy internetowe, takie jak RESTful API itp.

Aplikacje Interaktywne

Możemy wprowadzić nowe technologie do Twojej firmy i zapewnić usługi rozwoju oprogramowania i wdrażania w obszarze rzeczywistości rozszerzonej (AR), rzeczywistości wirtualnej (VR), rzeczywistości mieszanej (MR) i 3D.

Aplikacje Stacjonarne

Oferujemy platformowe i wieloplatformowe usługi programistyczne dla aplikacji desktopowych, które pomagają przekształcić solidny pomysł na oprogramowanie w produkt gotowy do wprowadzenia na rynek.

How we work?

We make our best to build awesome software and we can do this 5 easy steps

Koncepcja

Pomagamy ci kształtować twój pomysł w jasną wizję.

Prototyp

Opracowujemy prototyp udowadniający koncepcję biznesową.

Walidacja

Na podstawie minimum produktowego, pozwalamy Ci upewnić się o właściwości obranego kierunku.

Rozwój

Korzystając z metodologii Agile rozwijamy pełne rozwiązanie, stale weryfikując Twoje potrzeby biznesowe

Wsparcie techniczne

Zapewniamy stałī rozwój oraz wsparcie techniczne dla stworzonego rozwiązania.

Zaufali nam

WYBRANI KLIENCI ORAZ PARTNERZY, KTÓRZY NAM ZAUFALI.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o ofercie, produktach oraz możliwościach współpracy, zostaw swój email. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą i dostarczy Ci wszelkich potrzebnych informacji.

Masz Pytania ? Zostaw swój email albo napisz do nas na [email protected] i opowiedz nam o swoim pomyśle.