Biznes w chmurze

Nasze usługi w chmurze wspierają skalowanie biznesów, koordynację w wielu lokalizacjach, redukcję zasobów ludzkich IT i zarządzanie siecią w możliwie najbezpieczniejszy sposób.

Analityka

Przetwarzaj i analizuj miliony zdarzeń w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na świecie.

Przetwarzanie danych

Przechowuj, przetwarzaj i analizuj ogromne ilości danych w bezpieczny, ekonomiczny i wygodny sposób.

Internet Rzeczy (IoT)

Łatwe oraz bezpieczne zarządzanie i przetwarzanie danych IoT z globalnie rozproszonych urządzeń oraz analizowanie i wdrażanie zmian operacyjnych w czasie rzeczywistym.

Nasze produkty dla twojego biznesu

Przygotowaliśmy konfigurowalne moduły, które można wykorzystać w projekcie. Rozwiązania te pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ niektóre elementy systemu nie będą musiały być tworzone od podstaw, ale będą używane jako gotowe zestawy.

Zarządzanie użytkownikami

Obsługa użytkowników, rejestracji, ról oraz zadań przypisanych użytkownikom. Możliwa integracja z zewnętrznymi dostawcami (np. Open ID, Google, LinkedIn, Facebook).

Zarządzanie treścią

Zarządzaj treścią aplikacji, taką jak filmy, obrazy, dokumenty biurowe lub pliki PDF. Udostępniaj je na wszystkich urządzeniach

Bootstrap dla chmury

Kompletne rozwiązanie chmurowe odpowiadające na potrzeby każdego projektu. zawiera automatyzację, CI, CD, szablony i wiele więcej.

Technologie

Nasze technologiczne specjalności

Microsoft Azure

.NET Core

React JS

Napisz do nas

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o ofercie, produktach oraz możliwościach współpracy, zostaw swój email. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą i dostarczy Ci wszelkich potrzebnych informacji.

Masz Pytania ? Zostaw swój email albo napisz do nas na [email protected] i opowiedz nam o swoim pomyśle.